Trzech chłopców chce zarobić na rowery. "Zamiatanie chodnika - 1zł. Odśnieżanie auta - 3zł"

Eryk, Natan i Kuba mają po 12 lat i marzą o tym, o czym marzy się w ich wieku - o rowerach. U większości dzieci na marzeniach się kończy (albo interwencji finansowej rodziców), ale nie u tych chłopców. Oni postanowili działać.

Cennik usług, które oferują chłopcy, można znaleźć wywieszony przy kilku ulicach w Krakowie. Zdjęcie ich ogłoszenia zrobił jeden z użytkowników portalu Wykop. Młodzi ludzie przygotowani są już na zimę - zamiast koszenia trawy w ogródkach, proponują odśnieżanie chodników i samochodów.

Trzech 12-latków uczciwie zarobi pieniądze na swoje wymarzone rowery. Cena takiego sprzętu waha się od około 1000 złotych do nawet kilku tysięcy. Chłopców czeka więc sporo pracy, jeśli chcą mieć rowery na przyszłe wakacje.

Jeśli mieszkacie w Krakowie w okolicach ulicy Chełmońskiego, rozejrzyjcie się za ogłoszeniami, na których znajdziecie kontakt do chłopców. Wesprzyjcie młodych, przedsiębiorczych ludzi . Pomożecie im spełnić marzenie, wasze chodniki będą czyste, śmieci wyrzucone a zakupy przyniesione do domu.

Więcej o: