Ksiądz poświęcił windę w Urzędzie Miejskim. Internet kpi: "Dla niewierzących z boku są schody"

Urząd Miejski w Brzesku chwali się na swojej stronie oddaną niedawno do użytku, nowoczesną windą. Wśród gości zaproszonych na ceremonię oddania jej do użytku był również... ksiądz, który windę poświęcił.

Urząd Miejski w mieście Brzesko w woj. małopolskim zamieścił na swoim Facebooku zdjęcia z uroczystości oficjalnego otwarcia windy. Widzimy na nich m.in. eleganckich przedstawicieli władz miasta, którzy w podniosłej atmosferze przecinają biało-czerwoną wstęgę zawieszoną przed lśniącymi, metalowymi drzwiami windy.

Następnie urzędnicy pozwolili działać wyposażonemu w kropidło księdzu, który nadał ceremonii jeszcze większy rozmach i windę poświęcił .

Ksiądz święci nową windę w Urzędzie Miejskim w brzeskuKsiądz święci nową windę w Urzędzie Miejskim w brzesku fot. Urząd Miejski w Brzesku/facebook fot. Urząd Miejski w Brzesku/facebook

Komentatorzy nie szczędzili kąśliwych uwag. To niektóre z opinii, jakie zamieścili pod galerią ze zdjęciami z otwarcia windy na Facebooku Urzędu Miejskiego w Brzesku:

Internauci komentują otwarcie nowej windyInternauci komentują otwarcie nowej windy fot. Urząd Miejski w Brzesku/facebook fot. Urząd Miejski w Brzesku/Facebook