W ten weekend Burger King przyjmuje kupony zniżkowe z McDonald's. Sprawdziliśmy czy to naprawdę działa

McDonald's i Burger King, dwie czołowe sieci fast-foodów serwujących burgery, od dawna rywalizują na wielu polach. W ubiegłym roku głośno było o promocjach w lokalach Burger Kinga dla śmiałków, którzy zrobią sobie zdjęcie w konkurencyjnej restauracji, w charakterystycznej koronie ''Króla''. Teraz Burger King znów rzucił wyzwanie McDonald's.

W środę polski oddział Burger Kinga ogłosił na Facebooku, że w weekend będzie... akceptował kupony zniżkowe z McDonald's.

Burger KingBurger King fot. Facebook.com/BurgerKingPolska

Czy jest tu ktoś, kto wątpi w to, że Burgery Kinga są najlepsze? Bo akcja jest taka - KING AKCEPTUJE KUPONY OD MAKA! I przygotował MEGA OFERTĘ dla każdego, kto je okaże przy kasie.

Post wywołał poruszenie wśród fanów obydwóch sieci. Niektórzy wieszczyli, że akcja się nie uda, inni zacierali ręce. Postanowiliśmy sprawdzić czy weekendowa oferta rzeczywiście działa. W tym celu udaliśmy się do lokalu McDonald's i dwóch filii Burger Kinga. Rezultat zobaczycie w naszym materiale.

Okazało się, że cała akcja przebiega dość sprawnie. Chociaż jak się przekonaliśmy zainteresowanych promocją nie było zbyt wielu, możliwe że była to kwestia wczesnej pory. Co ciekawe aby skorzystać z promocji nie trzeba dysponować kuponem - wystarczyło zapytać sprzedawcę.

Jak poinformowali nas czytelnicy akcja nie wszędzie przebiegała tak sprawnie. Pracownicy niektórych filii Burger Kinga o promocji wiedzieli, ale nie byli w stanie zrealizować zamówień.