Rosyjski Biały Dom po zmroku. Mężczyzna filmował budynek rządowy w Moskwie, w jednym z okien przyłapał parę uprawiającą seks

W Białym Domu w Moskwie w ciągu dnia zapadają jedne z najważniejszych decyzji dotyczących Federacji Rosyjskiej. Jednak, jak udowadnia nagranie, które pojawiło się w poniedziałek na YouTube, po zmroku także może się tam wiele dziać. Kiedy kamera zostaje skierowana na jedno z okien, widać w nim... kochającą się parę.

Spodobało ci się? Polub nas

Biały Dom, kilkunastopiętrowy budynek w Moskwie, jest siedzibą rosyjskiego rządu, mieści się w nim m.in. kancelaria premiera Rosji. Na fasadzie budynku widnieje wielki napis: "Budynek rządu Federacji Rosyjskiej", dodatkowo podkreślający powagę miejsca i instytucji. Jednak zdaje się, że po zmroku dochodzi tam do sytuacji niekoniecznie odpowiadających tej powadze.

Na opublikowanym anonimowo nagraniu jego autor filmuje budynek rządowy. Niemal we wszystkich oknach światło jest zgaszone, więc gdy w jednym z nich zapala się lampa, przyciąga to uwagę filmującego. Kieruje tam kamerę, przybliża obraz i widzi... kobietę opierającą się rękami o szybę i mężczyznę za nią. Obraz jest mało wyraźny, jednak nie pozostawia wielkich wątpliwości, że para uprawia seks.

 

Jak podaje "The Mirror", film po raz pierwszy pojawił się na YouTube w 2013 roku, a na początku tego tygodnia został ponownie wrzucony do sieci i szybko zdobył popularność internautów. Lubicie historię i ciekawostki?

A czy wiedzieliście, że Polacy zajęli Moskwę, a polski król miał być carem Rosji? Poznajcie ten epizod polsko-rosyjskiej historii w wersji na wesoło, w programie "Historia bez cenzury":

Zobacz wideo