Snoop Dogg zdradza dlaczego ogląda ''Grę o Tron''. Naprawdę sądzi, że jest oparta na prawdziwych wydarzeniach?

Raper jest wielkim fanem serialu stworzonego na bazie prozy George'a R. R. Martina. Co jednak miał na myśli mówiąc, że ''ogląda serial z powodów historycznych''?

Spodobało ci się? Polub nas

Amerykański raper udzielił ostatnio wywiadu New York Post z okazji premiery swojej nowej płyty ''Bush'. Temat jednak szybko zszedł na ''Grę o Tron' '. Raper swoją cegiełkę do projektu dołożył nagrywając utwór na mixtape ''Catch The Throne'', poświęcony piątej serii ''Gry o Tron''. Utwór nosi tytuł ''Lannisters Anthem''.

Od kilku dni dziennikarze portali informacyjnych głowią się nad tym, co raper miał na myśli opowiadając dlaczego interesuje się ''Grą o Tron''. Jego wypowiedź dla New York Post brzmiała następująco :

Oglądam to z powodów historycznych, by zrozumieć na czym opierał się świat, zanim się na nim pojawiłem. Chciałem się dowiedzieć, jak to się stało, że znajdujemy się teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy i jakie są podobieństwa między przeszłością a teraźniejszością.

Co prawda to stwierdzenie dotyczy serialu, w którym występują smoki i nieumarli, więc nic dziwnego, że dziennikarz przeprowadzający wywiad mógł się czuć zbity z tropu. Jeśli jednak nie odbierać jego wypowiedzi dosłownie, można znaleźć w niej sporo racji - sam George R. R. Martin przyznaje , że bardzo inspirował się historią podczas pisania serii .

Możecie posłuchać jego utworu z ''Gry o Tron'' poniżej: