Andrzej Duda dostał list gratulacyjny od UJ. Kiedy go zobaczycie, zazgrzytacie zębami

Nie dziwi nas fakt, że Prezydent Elekt dostał list gratulacyjny z wydziału, z którym związana jest jego niemal cała kariera naukowa. Zaskakuje nas za to szata graficzna tego oficjalnego dokumentu. Ktoś postanowił go napisać fontem Comic Sans. Może ma przypominać wszystkim lata młodości i beztroski? Jedno wiemy na pewno, wygląda bardzo niepoważnie.

Spodobało ci się? Polub nas

Jak możemy przeczytać na stronie Wydziału Prawa i Administracji UJ:

Prezydent Elekt Andrzej Duda jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UJ, który ukończył w 1996 roku. W 1997 roku rozpoczął pracę naukowo-dydaktyczną w Katedrze Postępowania Administracyjnego UJ, a od 2001 roku w Katedrze Prawa Administracyjnego UJ. W 2005 roku uzyskał na naszym Wydziale stopień naukowy doktora nauk prawnych na podstawie rozprawy "Interes prawny w polskim prawie administracyjnym" napisanej pod kierunkiem prof. dra hab. Jana Zimmermanna.

Po wygranych wyborach, naturalnie, pojawiły się gratulacje. Wszystko to jest ujmujące, tylko jedna rzecz nie daje nam spokoju. TA czcionka . Ktoś powinien poważnie się zastanowić, zanim jej użył.

List gratulacyjnyList gratulacyjny  Wydział Prawa i Administracji UJ Wydział Prawa i Administracji UJ