Pijany, nagi i na prochach. Ten mężczyzna nasikał na Dolpha Lundgrena w samolocie

Gwiazda programu Dirty Sanchez Matt Pritchard potrafi iść na całość. To, że przeżył swój ostatni wybryk, to nie lada wyczyn. W trakcie lotu prywatnym samolotem wziął środki uspokajające i popił je nieprzyzwoitą ilością alkoholu. Następnie rozebrał się i, uwaga, nasikał obok spokojnie śpiącego aktora, Dolpha Lundgrena.

Spodobało ci się? Polub nas

Nikogo chyba nie zaskoczy, że Pritchard niczego nie pamięta .

Chciał przespać długi lot, więc postanowił zażyć Xanax , silny środek uspokajający. Nie przewidział jednak, że nie należy go popijać alkoholem, zwłaszcza w dużych ilościach. Jakież było jego zaskoczenie, kiedy się obudził i usłyszał od świadków, co zrobił. Pod zdjęciem, które umieścił na swoim profilu na instagramie, napisał:

Właśnie dotarłem do Stanów i okazuje się, że to był naprawdę dziwny lot. W skrócie, okazało się, że nasikałem obok Dolpha Lundgrena i obudziłem się na innym miejscu. Chyba czas zająć się swoim problemem alkoholowym. Wszystkich naprawdę bardzo przepraszam.

Just arrived in the U.S and what a flight that was. To cut a long story short I was found pissing on the floor next to @dolphlundgren and woke up in a different seat. I think it's time to address my alcohol issues. Apologies to all. @mrgumball3000 @gumball3000 #gumball3000 #gumballairlines

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mathew Pritchard (@pritchardswyd) 27 Maj, 2015 o 1:37 PDT

Dolph Lundgren znany jest z ról w takich filmach jak ''Uniwersalny żołnierz'' czy ''Rocky''.

Ferrari FF//Gumball Rally #gumball3000 #dolphlundgren

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dolph Lundgren (@dolphlundgren) 27 Maj, 2015 o 12:48 PDT

Panowie nie byli znajomymi zanim doszło do incydentu. Ponoć sam Dolph , choć niezbyt zachwycony, zareagował niezwykle spokojnie . Przyjął przeprosiny Matta, uścisnął mu dłoń i postanowił o całej sprawie zapomnieć .

Pritchard jest szczerze zaskoczony, że nie został aresztowany na lotnisku po swoich ekscesach. Ten to ma szczęście.