Monice Olejnik rozpięła się bluzka w trakcie wywiadu z Kukizem. Ten nie mógł się powstrzymać: ''Nie widziałem. Zróbcie..."

Do niecodziennej sytuacji doszło w programie ''Gość Radia ZET''. Gdy Paweł Kukiz tłumaczył swoje stanowisko w sprawie uchodźców z Syrii, Monice Olejnik rozpięła się bluzka. Dziennikarka próbowała odwrócić jego uwagę pytaniem o in vitro, ale na próżno.

Spodobało ci się? Polub nas

Kamera nagrywająca program uchwyciła moment, kiedy Monika Olejnik poprawia sobie rozpiętą bluzkę. Paweł Kukiz zareagował natychmiast.

- Nie widziałem!  Nie widziałem! Zróbcie stopklatkę. Błagam! - zwrócił się do realizatorów programu.

Dziennikarka próbowała zachować zimną krew i śmiejąc się zażenowana, natychmiast zadała pytanie, czy in vitro powinno być dopuszczalne. Jak się okazało, Paweł Kukiz nie miał tyle opanowania, co ona.

- Uważam, że tak. Natomiast... natomiast... natomiast powinniśmy - próbował odpowiedzieć, po czym się zaśmiał i padł twarzą na blat stołu.
- O in vitro teraz! Co ja mam powiedzieć? Teraz, jak to wszystko było, to powiem, że są inne, lepsze metody. Tak, ale wolę metody naturalne - ostatecznie dokończył zdanie.

Nagranie z incydentu można zobaczyć tutaj.