A może by tak rzucić to wszystko i wyjechać w góry? Niezwykłe ogłoszenie o pracę

Nauka, praca, codzienny kierat... Każdy choć raz był w punkcie, w którym miał ochotę powiedzieć sobie "dość!". I radykalnie zmienić swoje życie. Cóż, teraz naprawdę macie szansę.

Schronisko Zygmuntówka w Górach Sowich poszukuje opiekuna. Tak zaczyna się ogłoszenie, dzięki któremu każdy pracownik słynnego Mordoru na Domaniewskiej może spełnić swoje marzenie o lepszym życiu bliżej natury.

Właściciele obiektu poszukują "pana/pani lub pary/małżeństwa do pracy w charakterze opiekuna schroniska". Brzmi jak sen. Wymagania? Praktycznie żadne. Obowiązki? Zupełnie różne od tego, z czym codziennie zmaga się przeciętny junior brand manager czy account.

W obowiązkach zatrudnionej osoby leżałoby przede wszystkim przebywanie w schronisku, wykonywanie prac porządkowych i kuchennych, oraz przyjmowanie gości schroniska, którzy pojawiają się w nim głównie w weekendy. Poszukujemy osoby/osób, które byłyby gotowe w Zygmuntówce zamieszkać.

Zamieszkać w górach! Bez konieczności wydawania majątku na ziemię i budowę domu. I nawet etat dają! Jacyś chętni? Zapoznajcie się z pełną treścią ogłoszenia i aplikujcie .

Spodobało ci się? Polub nas