Przedstawiamy Charliego - beagle'a o polskich korzeniach, który jest psim królem internetu

Jest wiele powodów, dla których powinieneś mieć beagle'a. Charlie prezentuje kilka z nich.

Spodobało ci się? Polub nas

Taki jak Charlie to marzenie każdego miłośnika psów. Potrafi przynieść piwo i pada od konsoli , a także zaopiekować się dzieckiem jeśli trzeba. Daniel Drzewiecki, Polak mieszkający w Irlandii wraz z partnerką Julią, kupił Charliego trzy lata temu. Z początku pies sprawiał kłopoty, z racji żywego temperamentu, jednak po intensywnym szkoleniu stał się najlepszym przyjacielem rodziny.

Wtedy Polak wpadł na pomysł, by założyć kanał na Youtubie. Na początku wrzucał krótkie scenki z życia psa. Wszystko się zmieniło, gdy na świat przyszła córeczka Daniela i Julii, Laura Olivia. Rodzice szybko odkryli, że między dzieckiem a Charliem nawiązała się szczególna więź . Zaczęli filmować ich wspólny zabawy, a także pomoc beagle'a w zajmowaniu się córeczką.

Charlie szybko skradł serca internautów - obecnie jest gwiazdą Youtube'a a najpopularniejszy film z jego udziałem ma ponad 18 milionów wyświetleń . Artykuły pisały o nim portale z całego świata, gościł także w wielu telewizjach. Dalsze losy Charliego można śledzić na kanale na Youtubie oraz fanpage'u na Facebooku .