Właściciel tych uroczych szczeniaków kręcił je przez 9 miesięcy, kiedy biegły do miski. Efekt jest rozbrajający

Właściciel Colby i Bleu postanowił, że uwieczni ich proces dorastania. Codziennie kręcił je w bardzo specyficznej chwili - w porze na obiad. Wydawać się może, że te psiaki są wiecznie głodne - ich entuzjazm w stosunku do miski na pewno nie osłabł wraz z wiekiem. Za to podłoga jest cały czas śliska.

Spodobało ci się? Polub nas

Psy rosną i rosną, ale ich codzienny rytuał się nie zmienia . Sami już nie wiemy, co nas bardziej urzeka - widok puchatych maluchów potykających się w drodze do miski, czy poważnie wyglądające psy, biegnące tak samo gorączkowo. Z resztą, oceńcie sami:

 

A tak znika zawartość miski:

Colby uses the spiral technique even if he doesn't get the spiral bowl... #cheesepups #dogsofinstagram #goldenretriever #puppies

Film zamieszczony przez użytkownika Cheese Patrol (@cheesepups) 22 Cze, 2015 o 7:21 PDT

Ten uroczy psi duet został ochrzczony mianem The Cheese Patrol - Serowego Patrolu. Dorobił się już własnego profilu na YouTubie , a nawet na Instagramie . Dzięki temu możemy podziwiać najbardziej urocze sceny z ich codziennego życia.

Serowy patrolSerowy patrol fot. Cheese pups | Instagram fot. Cheese pups | Instagram

Ten wieczny głód w oczachTen wieczny głód w oczach fot. Cheese pups | Instagram fot. Cheese pups | Instagram

Czyżby za oknem było coś do jedzenia?Czyżby za oknem było coś do jedzenia? fot. Cheese pups | Instagram fot. Cheese pups | Instagram