Wszystkim się wydawało, że ta mama 4 dzieci ma idealne ciało. Postanowiła pokazać, jak wygląda naprawdę

Piosenkarka Kimberly Henderson wychowuje samotnie 4 dzieci. To piękna i zgrabna kobieta. Zdobyła sławę dzięki nagraniu kołysanki, którą zaśpiewała swojej małej córeczce. Już wtedy internauci ją pokochali. Tym razem podbiła ich serca swoim jednym zdjęciem.

Pokazała jak naprawdę wygląda jej brzuch po 4 ciążach. Dzięki temu tysiące innych mam poczuło się wyjątkowo. Wydaje się, że dziewczyna nie ma żadnych powodów by czuć się źle ze swoim ciałem. Pomimo licznych porodów jest w naprawdę świetnej formie . Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej. 19 czerwca podzieliła się tym zdjęciem na swoim profilu na FB, które obecnie ma 148 tysięcy ''polubień'' . Widać na nim, że ma na brzuchu rozstępy, a skóra jest rozciągnięta:

Tak wygląda brzuch po 4 ciążachTak wygląda brzuch po 4 ciążach fot. Kimberly Henderson| Facebook fot. Kimberly Henderson| Facebook

Zrobiła to, ponieważ ludziom się wydaje, że wygląda ''idealnie''. A tak naprawdę długo miała problemy z zaakceptowaniem swojego wyglądu. Jak sama pisze:

Kiedyś miałam idealnie płaski brzuch z ''sześciopakiem''. Cały czas trenuję, ale wiem, że to nie sprawi, że rozciągnięta skóra i rozstępy znikną. [...] Nie przeszkadza mi to. Moje dzieci są nagrodą, są warte tych ''niedoskonałości''. Cały czas noszę bikini, ponieważ bycie mamą sprawia, że czuję się piękna.  Zabrało mi to dużo czasu. Długo walczyłam z własnym ciałem. Walczyłam bo inne dziewczyny w moim wieku miały idealne ciała. Chcę przypomnieć wszystkim mamom, że nasze ciała są piękne. Bo jesteśmy mamami i bohaterkami i wymiatamy! To zdecydowanie seksowniejsze niż jakikolwiek sześciopak!

Kimberly w ubiegłym roku opublikowała to nagranie na stronie YouTube. Śpiewa swojej małej córeczce kołysankę, dzięki której zdobyła sławę oraz kontrakt z wytwórnią płytową.