Nowojorski policjant podbił serca uczestników Parady Równości. Zobaczcie jego gorący taniec

Policja ma przede wszystkim za zadanie pilnować porządku. Na pewno jednak nikt nie ma temu oficerowi za złe, że przyłączył się do zabawy. Sposób w jaki to zrobił sprawił, że tłum oszalał.

Spodobało ci się? Polub nas

Na niedzielnej paradzie nowojorczycy świętowali historyczną decyzję Sądu Najwyższego, dotyczącą legalizacji małżeństw jednopłciowych w całych Stanach Zjednoczonych . Policja doglądała, by impreza przebiegała bez żadnych zakłóceń. Jeden z oficerów postanowił jednak odejść od służbowego protokołu i samemu wyrazić swoją radość w tańcu z jednym z uczestników marszu.

Całe zdarzenie zostało sfilmowane przez jedną z aktywistek LGBTQ, Paige Ponzekę. Spokojnie maszerowała po dolnym Manhattanie, gdy spostrzegła, że jeden z uczestników marszu postanowił przetestować umiejętności taneczne policjanta.

To, co się stało potem, przeszło najśmielsze oczekiwania wszystkich. Policjant pokazał, że nieobce mu są dzikie ruchy taneczne, a tłum zaczął przy tym wiwatować. Policjant dostał buziaka na koniec i szybko stał się też bohaterem internetu.