Wszedł na szczyt najwyższego wieżowca w Polsce i nakręcił o tym film. A to wszystko bez zabezpieczeń

Śmiałek podpisujący się Dave Spire umieścił w sieci film, na którym widać jak pod osłoną nocy wchodzi na szczyt najwyższego w Polsce biurowca Warsaw Spire. Mężczyzna bez żadnych zabezpieczeń wspiął się na wysokość około 220 metrów. Po drodze odwiedził położony na dachu Toi-Toi.

Spodobało ci się? Polub nas

Nagranie pokazuje jak mężczyzna wdziera się na wysokości niemalże krok po kroku . Atmosferę na pewno podgrzewa fakt, że zrobił to bez żadnej asekuracji . Widok rozciągający się pod jego stopami niejednemu człowiekowi zafundowałby palpitacje serca.

 

Nas jednak najbardziej urzekło, że Dave zadbał o to, żebyśmy mogli zobaczyć jak wygląda widok z położonej najwyżej w Warszawie toalety . Jest w istocie interesujący.

Najwyżej położony w Warszawie Toi-ToiNajwyżej położony w Warszawie Toi-Toi fot. YouTube.com / kadr fot. YouTube.com / kadr

Najwyżej położona w Warszawie toaletaNajwyżej położona w Warszawie toaleta fot. YouTube.com / kadr fot. YouTube.com / kadr

Sam budynek ma 180 metrów wysokości . Właśnie tam stoi osławiony Toi-Toi. Ale to nie koniec atrakcji. Na dachu znajduje się również 40- metrowa iglica . To z jej czubka rozciąga się najlepszy widok na stolicę Polski.

Widoki z wycieczki na Warsaw SpireWidoki z wycieczki na Warsaw Spire fot. YouTube.com / kadr fot. YouTube.com / kadr

Ciągle trwające przy placu Europejskim w Warszawie prace budowlane niewątpliwie sprzyjają takim dokonaniom. Warsaw Spire ma być nie tylko najwyższym budynkiem w Polsce, ale i jednym z wyższych w Europie.