Dziewczynka wyrywała sobie ząb za pomocą procy. Ojciec pęka z dumy

Niektórzy ojcowie mają nietypowe metody wychowawcze. Gdy 11-letniej Alexis zaczął się ruszać mleczny ząb, jej tata znalazł na to metodę. Córka pozbyła się problemu w ''wystrzałowy'' sposób.

Spodobało ci się? Polub nas

Rusza się ząb? Bez problemu, tatuś zaraz coś poradzi... Jason McDonald na co dzień pracuje w domu pogrzebowym, a w czasie wolnym lubi się siłować z aligatorami. Swoją córkę także stara się wychować na twardą i nieustraszoną dziewczynę.

That's a keeper. Man today is a great day. #badassslingshots #badassslingshot #badassslingbow #bow #tooth #toothpull #gurkhacigars #gurkhanation #gurkha #dailymail #bravelittlegirl #mykidisabadass

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jason McDonald (@gatorwrestler303) 3 Lip, 2015 o 7:16 PDT

Dlatego też wpadli razem na pomysł nietypowego usunięcia zęba za pomocą procy . Alexis wydaje się lekko zdenerwowana na początku filmu, lecz szybko oddaje strzał i unosi ręce w geście triumfu . Jej ojciec w tym czasie nagrywa wszystko na kamerę do szybkiego nagrywania, dzięki czemu możemy zobaczyć jak ząb wychodzi w zwolnionym tempie .

Alexis wyzywa też inne dzieci, by wyrwały sobie zęby w równie ''kozacki'' sposób. Jeśli ktoś zapyta gdzie była matka, mamy prostą odpowiedź - stała tuż obok i także nagrywała.