Rzucił pracę, wziął pianino i ruszył w podróż. Teraz gra w najpiękniejszych miejscach na całym świecie

Cztery lata temu Donatan Negrin rzucił bezpieczną pracę w Nowym Jorku, zapakował pianino do vana i rozpoczął podróż po świecie. Od tego czasu robi to, co kocha: żyje muzyką, spotyka się z ludźmi, poznaje nowe miejsca. I absolutnie nie żałuje swojej decyzji.

Grał już pod wieżą Eiffela, na moście Brooklińskim, pustyni w Nevadzie czy Gwatemali. W ciągu ostatnich czterech lat koncertował w ponad 300 miastach z 20 krajów... I niemal zawsze robił to w niezwykłych okolicznościach przyrody albo naprawdę nietypowych miejscach:

You can never please everyone. Some will love you, some will hate you, and others won't even care. Just keep doing you. ????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dotan Negrin (@pianoaround) 13 Lip, 2015 o 9:14 PDT

Podczas podróży Donatan nie używa telefonu - korzysta z niego tylko wtedy, gdy ma dostęp do Wi-Fi. To pozwala mu spędzać czas z ludźmi, których poznaje na ulicy - po skończonej grze jeździ z nimi na wycieczki, je posiłki albo zwiedza miasto, które właśnie odwiedził.

This is definitely in the top 10 of best sunset piano places! I played for over 100 people at this spot. #eiffeltower #paris 2014 Photo creds: @fallon.ashlee

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dotan Negrin (@pianoaround) 6 Lip, 2015 o 10:35 PDT

Życie "offline" jest ważnym elementem jego podróży. - Wolność to stan, w którym przestajesz czuć przymus sprawdzania i aktualizowania informacji w mediach społecznościowych - mówił w rozmowie z "The Huffington Post".

Go where no one has gone before... @Darkhorsewine (For 21+) #ad

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dotan Negrin (@pianoaround) 30 Cze, 2015 o 12:35 PDT

W rozmowie z portalem designtaxi.com Donatan podkreślał, że choć nigdy wcześniej nie był tak szczęśliwy, zdarza mu się myśleć o powrocie do normalnej pracy. - Kiedy podróżujesz sam od miasta do miasta, masz dużo czasu na myślenie. Zdarza się, że po godzinach jazdy w milczeniu płaczę, bo czuję się tak bardzo zagubiony mówił.

There is no such thing as overnight success. People think that they can rise to fame and fortune overnight but that is simply not true. You have to go through the struggle and dedicate yourself if you want to achieve success!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dotan Negrin (@pianoaround) 4 Cze, 2015 o 7:09 PDT

One day I'm going to play my piano on Mars. But for now, I'll just go to the deserts of Nevada and play at Burning Man.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dotan Negrin (@pianoaround) 17 Maj, 2015 o 6:30 PDT