Czy to najbardziej niepotrzebny produkt ostatnich lat? Oto biżuteria przeznaczona dla... kocich tyłków

Jeżeli kiedykolwiek chcieliście zamienić odbyt waszego kota w błyszczący klejnot, to po pierwsze jesteście dziwnymi osobami, a po drugie wreszcie macie szansę spełnić swoje marzenie. Ale nadal jesteście bardzo dziwni.

Spodobało ci się? Polub nas

Na widok kociego tyłka przyozdobionego mieniącą się biżuterią, do głowy przychodzi wiele pytań, takich jak "co?", "dlaczego?" i "czy to się wkłada do środka?".

Odpowiadając na ostatnie - my też tak myśleliśmy, ale na szczęście nie . "Twinkle Tush" to rodzaj naszyjnika, który zawiesza się na kocim ogonie. Jego celem jest zakrycie znajdującego się pod nim niezbyt urodziwego otworu.

Twinkle TushTwinkle Tush fot. youtube.com - Cat Crib fot. youtube.com - Cat Crib

Pomysłodawcy akcesoriów upiększających kocie zadki twierdzą, że jest to rozwiązanie tak ważnych problemów, jak nadwrażliwi estetycznie goście czy niechciane widoki podczas sesji fotograficznej Waszego pupila .

"Czy kiedykolwiek urządzaliście wystawne cocktail party, gdy nagle wszedł Wasz kot i zrujnował je, prezentując swój nieosłonięty zadek?" - pytają na swojej stronie autorzy "Twinkle Tush".

Gdybyście mieli wątpliwości, biżuteria "Twinkle Tush" rzeczywiście istnieje i można ją nabyć za jedyne 5,99 dolara na stronie producenta . Na szczęście sami autorzy nie traktują jej poważnie i sugerują, żeby traktować zawieszkę jako zabawny prezent.