Konkurs Faktoidu: Zrób swój tabloid i wygraj GoPro i sarnę (młodą)

Red. Nacz. zrobił już 230 ?Faktoidów? (wiek różny). Rzeczywistość zapewnia mu wiele inspiracji, ale chce zobaczyć też wasze dzieła. Czas na konkurs - stwórz artykuł w konwencji tabloidu, prześlij do redakcji i wygraj m.in. kamerę GoPro Hero 4 Black i sarnę (młodą).

Czytasz "Faktoid" i myślisz, że też możesz taki zrobić? Spróbuj swoich sił i stwórz artykuł w konwencji tabloidu. Nagrodą główną jest kamera GoPro Hero 4 Black, sarna młoda leżąca, koszulka i kubek. W 2011 roku, 230 numerów "Faktoidu" temu, w takim samym konkursie udział wziął Red. Nacz. i od tego czasu tworzy wszystkie łamiące wiadomości i kolejne wydania niecodziennego tygodnika. Przez cztery lata zdobył międzynarodową sławę, a sarny na jego widok skaczą z radości.

FaktoidFaktoid Faktoid

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Sprawa jest prosta - do 10 sierpnia masz czas na wysłanie swoich prac (nie więcej niż trzech) na adres mailowy: faktoid@gazeta.pl. Uwaga - nie wysyłaj prac gołębiem pocztowym ani kurierem, mail wystarczy. Red. Nacz. wybierze zwycięzcę, trzech laureatów drugiego miejsca i pięciu wyróżnionych.

Nie wiesz jak zacząć? Przypomnij sobie wszystkie numery "Faktoidu" ! Przejrzyj też "Fakt" oraz "Super Express" i do roboty.

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to przeczytaj regulamin ( dostępny tutaj >>> ). Nie warto przegrać tylko dlatego, że wyślesz pracę za późno, albo będzie w złym formacie, prawda?

Więcej o: