Jesteś fanem Breaking Bad? Koniecznie musisz odwiedzić to miejsce!

Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby Walter i Jesse zamiast produkować metę, parzyli espresso? Oto kawiarnia, którą pokocha każdy fan kultowego serialu.

Przedsiębiorca Deniz Kosan w oryginalny sposób połączył miłość do kawy i serialu Breaking Bad . Otworzył on w Stambule prażalnię kawy "Walter's Coffee Roastery", która wygląda jak laboratorium chemiczne.

instagram.com/walterscoffee

Obsługa nosi charakterystyczne żółte kombinezony, menu wygląda jak układ okresowy pierwiastków, a latte podawane jest w naczyniach laboratoryjnych. Można nawet dostać niebieskie cukierki, które wyglądają zupełnie jak narkotyk wytwarzany przez głównego bohatera serialu.

instagram.com/walterscoffee

Pomysł na motyw przewodni kawiarni podsunął Denizowi jego kuzyn, który wygląda jak Walter White - jest łysy, ma okulary i bródkę. Znajomi mówią na niego Heisenberg. Wspólnie zauważyli, że w branży gastronomicznej brakuje oryginalnych pomysłów, więc stworzyli to inspirowane wytwórnią metamfetaminy miejsce, gdzie można cieszyć się smakiem świeżo palonych ziaren kawy.

instagram.com/walterscoffee

Prażalnia Kawy Waltera została otwarta w marcu dzięki kampanii na Kickstarterze i szybko okazała się sukcesem. Jej założyciel już planuje rozszerzenie działalności, na razie na terenie Turcji, a przy dobrych wiatrach także w Europie i USA. Czekamy na lokal w Polsce!

instagram.com/walterscoffee

Więcej zdjęć i informacji o Walter's Coffee Roastery znajdziecie na ich facebookowym fanpage'u .

instagram.com/walterscoffee