BBC Arabic zrobiło film o tym, jak Hardkorowy Koksu zmierzył się z 2-metrowym kebabem z Radzymina

Na youtubowym kanale BBC Arabic pojawił się ostatnio materiał o polskim rekordowym kebabie i Hardkorowym Koksu - Robercie Burneice, który próbował się z nim zmierzyć. Cały film ma arabski dubbing!

Spodobało ci się? Polub nas

Pod koniec lipca Hardkorowy Koksu , czyli Robert Burneika, postanowił podjąć wyzwanie restauracji Relax Kebab z Radzymina i spotkać się z ponad 2-metrowym kebabem. Ten emocjonujący pojedynek nagrywały różne media przy zebranej na miejscu publiczności. Reportaż z tego wydarzenia umieściła na swoim kanale na YouTube.com stacja BBC Arabic :

 

To właśnie w Radzyminie padł rekord na największego kebaba w Polsce . Relax Kebab oferuje swoim klientom kanapki w każdym wymarzonym przez nich rozmiarze, przy czym metr już nikogo tam nie dziwi. Jak sami mówią - dwa metry to mało!

Firma zasłynęła z kebabowych wyzwań - śmiałek, który zje jak najwięcej kebaba, dostaje go za darmo. Jeśli przegra - musi płacić. Hardkorowy Koksu walczył dzielnie z 240 cm kultowej potrawy, ale odpadł z zawodów w okolicy 90. cm . Resztę zjedli zebrani na miejscu jego fani. Chcielibyśmy powiedzieć, że to jak na razie najlepszy wynik, jednak został pobity przez Hardkorowego Warszawiaka, który zjadł cały metr kebaba. Cóż, Robercie - trzeba dużo ćwiczyć!