Zgubił swój portfel w pociągu i już dawno spisał go na straty. Odzyskał zgubę po 30 latach

Takie rzeczy zdarzają się tylko na filmach. Derek Gamble odzyskał po 30 latach swój portfel z pełną zawartością.

Spodobało ci się? Polub nas

W latach 80. farmer Derek Gamble zgubił swój portfel i nawet nie wiedział dokładnie, gdzie to się stało. Sprawa wyjaśniła się dopiero po 30 latach . Pociąg, którym jechał Derek wiele lat temu, trafił do remontu w zajezdni w Norfolk. Właśnie w jego trakcie zguba została znaleziona za siedzeniem w wagonie. W środku ciągle były pieniądze i dokumenty. Jeden z pracowników kolei postanowił odnaleźć właściciela i zwrócić to, co zaginęło tak dawno.

W środku portfela znajdował się banknot o nominale 1 funta, kilka monet, bilet kolejowy i dokument datą sięgającą lat 80. Było na nim imię i adres Dereka Gamble, który mieszkał wtedy w miejscowości Rugby. Michael Massey postanowił zostać detektywem i go odnaleźć. Dość szybko namierzył syna pana Gamble, z którym się skontaktował, a ten potwierdził, że to własność jego ojca.

Derek planował wycieczkę do Norfolk, zanim dowiedział się o niezwykłym znalezisku, więc wcale nie musiał nadkładać drogi, żeby odebrać swój portfel. O znalezisku powiedział:

Jest mi bardzo miło, że mój portfel się znalazł po tylu latach. Jego zawartość przypomina mi, co ja i moja rodzina robiliśmy w tamtych czasach.

Oby więcej historii z utraconym portfelem kończyło się tak dobrze, jak ta.