Koala się wkurzył i pogonił turystkę. Ale finał tego pościgu jest przeuroczy

Koale to takie spokojne zwierzaki, które cały dzień żują liście eukaliptusa i drzemią na drzewach, prawda? Niekoniecznie. Ebony Churchill przeżyła szalony pościg - zaciekle i uparcie gonił ją właśnie miś koala. Tego naprawdę nikt się nie spodziewał.

Spodobało ci się? Polub nas

Australia to wyjątkowe miejsce. Ebony Churchill w sierpniowy piątek chciała doprowadzić stado krów do zagrody. Dziewczyna właśnie jechała na swoim quadzie, kiedy zaczął ją gonić miś koala . Był przy tym naprawdę szybki i wściekły .

Prawda, że robi wrażenie?

Ebony umieściła nagranie z morderczego pościgu na swoim profilu na Facebooku. Teraz film zdobywa popularność w sieci i wzbudza zainteresowanie ludzi na całym świecie. Autorka nawet udzieliła wywiadu jednej z lokalnych gazet, w której zdradza swoją teorię tłumaczącą, dlaczego misiek tak uparcie ją gonił:

Zakochał się we mnie, a ja odrzuciłam jego względy, więc postanowił mnie złapać

Prawda jednak wygląda nieco inaczej. Choć Ebony była zaskoczona wytrwałością zwierzaka, myślała, że kiedy przyspieszy, miś odpuści sobie pogoń. Tak się jednak nie stało.

KoalaKoala fot. Ebony Churchill / Facebook / kadr fot. Ebony Churchill / Facebook / kadr

Kiedy dotarła do stada krów musiała się zatrzymać i wtedy ''drapieżnik'' dopadł ofiarę czyli wielką oponę quada, do której wdzięcznie się przytulił. Tutaj już nie było odwrotu i dziewczyna musiała odprowadzić krowy na piechotę. Co za przygoda!

Koala się przytulaKoala się przytula fot. Ebony Churchill / Facebook / kadr fot. Ebony Churchill / Facebook / kadr