Samotna matka była głodna i nie miała gdzie pójść. Nie zgadniecie, co zrobił dla niej policjant

Pewna samotna matka schroniła się na posterunku policji w Maryland. Ona i jej córka padły ofiarami przemocy domowej, były głodne i nie miały, gdzie się podziać. Zauważył je Kapral Atkinson, który postanowił im jakoś pomóc. Nie spodziewały się tego, co dla nich zrobił.

Spodobało Ci się?

Kobieta siedziała w holu komendy policji w Maryland, gdzie zauważył ją kapral Atkinson. Postanowił z nią porozmawiać. Choć na początku twierdziła, że wszystko w porządku, po chwili rozmowy okazało się, że jest samotną matką , a ona i jej córka padły ofiarami przemocy domowej . Od kilku dni nic nie jadły i nie mają dachu nad głową. W takiej sytuacji policjant postanowił im jakoś pomóc . Odnalazł krewnych kobiety, którzy zgodzili się wziąć ją i jej roczną córeczkę pod swój dach. Jak się okazało, nie mogli pojawić się na miejscu jeszcze tego samego dnia. Matka z dzieckiem dalej czekały w holu komisariatu.

W takiej sytuacji Kapral Atkinson postanowił, że z własnych pieniędzy wynajmie im pokój w hotelu i kupi jakieś jedzenie . Dzięki temu matka i córka nie musiały dalej koczować na komisariacie. Co więcej, poszukał fotelika samochodowego i zawiózł je tam radiowozem.

Kiedy uczynny policjant montował w samochodzie fotelik, jego przełożeni zrobili mu z ukrycia zdjęcia, które potem zamieścili na profilu komendy na Facebooku. Post opisujący piękny gest Atkinsona w kilka dni zebrał ponad 14 tysięcy ''polubień'' i został udostępniony prawie 3, 5 tysięcy razy.

Spodobało Ci się?