Ojcu udało się doprowadzić córeczkę do płaczu jednym zdaniem. Co jej powiedział?

Ojciec nie spodziewał się, że jego słowa tak wstrząsną jego córką. 2-letnia dziewczynka na przemian płacze i próbuje uderzyć tatę. Nagranie zrobione przez jej matkę podbija internet.

Spodobało Ci się?

- Jared to mój chłopak - oświadczyła rodzicom Kennedy Kirkland, która właśnie skończyła 2 lata. - Nie masz żadnego chłopaka- zaprotestował jej ojciec.

Gdy mała Kennedy dowiedziała się, że nie ma chłopaka, nie mogła powstrzymać łez. Tata powiedział jej nie, że nie ma chłopaka, i że nie wolno jej mieć żadnego "aż on skończy 50-tkę".

Kiedy dziewczynka to usłyszała, najchętniej zabiłaby go wzrokiem. Doszło do tego, że próbowała uderzyć tatę. Całe wydarzenie ubawiło rodziców, co tylko jeszcze bardziej rozwścieczyło małą.

- Wczoraj wieczorem, gdy wróciliśmy z meczu, Kennedy oświadczyła nam, że ma chłopaka. Gdy mój mąż zaprotestował, zaczęła się scena. Musiałam to nagrać! Pokażę to Kennedy kiedy dorośnie- mówi jej mama Chelsea.
 

A kim jest ukochany Kennedy? Jared to współlokator jej wujka. Chłopak gra w lokalnej drużynie futbolowej. Dzień przed słynnym wyznaniem, Kennedy pojechała wraz z rodzicami na jego mecz. To tam Jared został obiektem jej westchnień.

- Wiem, że jako rodzice córki, kiedyś będziemy musieli znosić jej chłopaków - mówi ze śmiechem matka dziewczynki, Chelsea - ale nie spodziewałam się, że nastąpi to tak szybko.

Spodobało Ci się?

Zobacz wideo