Zrób to sam: najmniejszy fastfood świata. Potrzebujesz tylko wody, mikrofalówki i...

Japończycy to kreatywny naród. Dowiedli tego ponownie: stworzyli zestaw, dzięki któremu możesz stworzyć własnego hamburgera. Aby tego dokonać, sproszkowali kanapkę, ser i mięso, a nawet frytki.

Spodobało Ci się?

Lubicie hamburgery? Nie macie czasu przygotować pysznej kanapki w domu? Ten produkt firmy Kracie to coś specjalnie dla was.  Za pomocą tego zestawu można przyrządzić sobie burgera. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wszystkie elementy kanapki są sproszkowane.

burger - zrób to samburger - zrób to sam Nameless (youtube/kadr) Nameless (youtube/kadr)

Gotuje się je, zalewając wodą, mieszając i podgrzewając w mikrofalówce. Hamburger jest miniaturowy- ma tylko 4-5 cm średnicy.

W skład kanapki wchodzą bułka, mięso oraz ser. Jednak zestaw nie ogranicza się tylko do burgera. Za jego pomocą można też przygotować keczup, frytki oraz maleńki kubek Coca-Coli. Wszystkie je tworzy się oczywiście poprzez zalanie odpowiedniego  proszku wodą.

 

Produkt, jak zapewnia producent na opakowaniu, nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Sam kotlet jest, jak twierdzi Firma Kracie, zrobiony z drobiowego i wieprzowego mięsa. Cały zestaw zawiera 96 kcal.

Spodobało Ci się?

Zobacz wideo