Najbardziej erotyczna trasa na świecie? Zaczyna się w Niemczech od "całowania", a potem...

Nigdy byśmy o tym nie pomyśleli, ale dzięki Google Maps już wiemy jak od ''Całowania'' dojechać do przystanku podróży ''Ślub''. Wiecie, co jest najciekawsze? Te miasteczka o romantycznych nazwach leżą w Niemczech.

Spodobało Ci się?

Sami również możecie sprawdzić jak przebiega ta trasa. Zauważył to facebookowy fanpejdż Kartografia Ekstremalna . Wystarczy włączyć Google Maps i jako pierwszy przystanek wpisać Kissing . Następne przystanki to Petting, Fucking i Wedding.

Cała wycieczka zaczyna się od Bawarii, a konkretnie miejscowości, której nazwa - Kissing- w języku angielskim oznacza ''Całować ''. Teraz będzie czekał nas stosunkowo niedługi odcinek trasy: po około 2 godzinach drogi czeka następny przystanek, czyli bawarska gmina i miejscowość zarazem, Petting . Tutaj tłumaczenie na angielski będzie oznaczać zaawansowaną formę pieszczot.

Po tym przystanku czeka krótka, bo zaledwie 40-minutowa wycieczka do Austrii, by odwiedzić Fucking , które zyskało sławę w internecie z powodu skojarzenia z angielskim słowem ''fuck'', tj. wulgarnym określeniem stosunku płciowego.

Z tego miejsca można już jechać do Wedding (ang. ślub), które jest dzielnicą Berlina. Ten odcinek podróży zajmuje najwięcej czasu - prawie 6,5 godziny. W ten oto sposób można pokonać drogę od ''Pocałunku'' do ''Ślubu'' - a to wszystko tak blisko naszej zachodniej granicy.

Spodobało Ci się?

Więcej o: