Tak powinny wyglądać wszystkie reklamy! Robili ten film 17 dni, ale warto było

Graliście w Pacmana? A pamiętacie jeszcze stare automaty, na których grało się na koloniach? Jeśli tak, to kapitalne wideo na pewno sprawi, że zakręci się wam łezka w oku. Zobaczcie Maszynę Goldberga w akcji.

Spodobało Ci się?

To, co zobaczycie, to prawdziwy majstersztyk. Ten świetny film to prawdziwa uczta dla oczu - zachwycający precyzją wykonania i fantazją twórców. Wideo powstało dzięki tytanicznej pracy i niezliczonych prób i błędów Autorzy poświęcili maszynie 17 dni pracy. Jak wyszło? Przekonajcie się sami.

 

Jak widać, autorzy instalacji nie bali się sięgać po niekonwencjonalne rozwiązania. W filmie użyli tzw. Maszyny Goldberga. Maszyna ta to mechanizm, który wykonuje proste czynności. Sztuczka polega na wykonaniu go w możliwie najbardziej skomplikowany sposób. W ten sam sposób reklamuje się festiwal Pixel Heaven 2015.

Pixel Heaven to festiwal dla wielbicieli elektronicznej rozrywki z ubiegłego wieku. Program nie ogranicza się tylko do gier komputerowych i arcade; coś dla siebie znajdą też miłośnicy komiksów i gier planszowych z lat 80-tych i 90-tych. Choć, jak zaznaczają twórcy, chodzi przede wszystkim o klimat.

Pixel Heaven 2015 odbędzie się w dniach 18 - 20 wrześni w Warszawskiej Szkole Filmowej i Kinie Elektronik. Po raz pierwszy festiwal potrwa trzy dni.

Spodobało Ci się?

Zobacz wideo