Napadł na ulicy na samotną kobietę. Nastolatkowe ruszyli za nim w pościg

Kobieta chodząca samotnie wieczorem to łatwy cel do napaści. Z takiej właśnie ''okazji'' postanowił skorzystać pewien napastnik w Delhi. Jednak czegoś nie przewidział: kamery monitoringu miejskiego nagrały grupę nastolatków, którzy rzucili się za nim w pościg.

Nagranie z monitoringu miejskiego pokazuje kobietę, która samotnie szła ulicami Delhi. Zajęta rozmową przez telefon, nie zorientowała się, że była śledzona przez podejrzanie zachowującego się mężczyznę.

Kiedy ulica opustoszała zupełnie, napastnik wyrwał kobiecie telefon i prawdopodobnie próbował ją zgwałcić. Ta przerażona krzyczała o pomoc. Wiemy, że takie nawoływania często zostają zignorowane. Na szczęście nie tym razem. Zaniepokojeni odgłosami, na ulicę wybiegli młodzi chłopcy. Szybko zorientowali się w sytuacji i ruszyli w pościg za agresorem.

Odnaleźli go schowanego za samochodem i wyciągnęli na środek ulicy, pokazując wszystkim kim był. Zaraz potem o całym zdarzeniu zawiadomili policję.

 

W ten sposób napastnik nie uniknie kary za swoje przestępstwo. Jak się, bohaterscy chłopcy grają razem w szkolnej drużynie piłki nożnej ''Malviya Nagar Maniacs''. Bez wątpienia ich postawa zasługuje na wyróżnienie, a odważna akcja nie powinna przejść bez echa. Jednocześnie nie możemy oprzeć się wrażeniu, że nie powinna być wyjątkiem.