Zwyzywały mamę z dzieckiem od grubych wielorybów. Nie mogły się spodziewać tego, co zrobiła

Dianne Hoffmeyer z Michigan zyskała sławę w internecie dzięki temu, jak zareagowała na obelgi rzucane za jej plecami przez dwie kobiety w kawiarni. Pomimo tego, że ich słowa doprowadziły ją do łez, wykazała się niesamowitą klasą.

Spodobało Ci się?

Diane miała za sobą ciężką noc - jej 2-letnia córka ząbkowała i obydwie nie zasnęły ani na chwilę. W ramach pociechy, w drodze do lekarza mama zabrała malucha na pączki. Sobie chciała kupić tylko kawę. Traf chciał, że w kolejce za nią stały dwie kobiety, które w okrutny sposób komentowały między sobą jej wygląd.

Wyraźnie miały problem z odrostami na włosach Diane i jej wagą - nazwały ją grubym wielorybem i leniem . Te słowa dotknęły mamę 2-latki do żywego. Normalnie doprowadziłaby do konfrontacji, ale pomyślała, że musi dać dobry przykład swojej córce. Zamiast zwyzywać kobiety, zapłaciła za ich kawę i bez słowa wyszła z kawiarni.

 

Potem zamieściła na Facebooku wpis skierowany do nieuprzejmych kobiet. Właśnie dzięki niemu zyskała niesamowitą popularność wśród użytkowników tej strony. Następnego dnia jej skrzynka odbiorcza pękała w szwach - miała prawie 1,5 miliona wiadomości i powiadomień, wyrażających pełne poparcie i podziw.

Słyszałam każdą przykrą rzecz, którą powiedziałyście. Przykro mi, że mam odrosty, które wam przeszkadzały, ale mam też dzieci, którymi trzeba się zająć. One są najważniejsze.(...) Doprowadziłyście mnie do łez.(...) Pomimo tego, że nazwałyście mnie tłustym leniem, chciałam wam powiedzieć, że schudłam 50 kg w ciągu dwóch lat. Jestem z siebie dumna. Wy powinnyście się wstydzić. (...) Po to, żeby pokazać, że mnie mama wychowała lepiej, chciałam wam powiedzieć ''nie ma za co''. Tak, to ja zapłaciłam za waszą kawę dzisiaj rano.

Nic dziwnego, że jej postawa wzbudziła taki zachwyt wśród ludzi z całego świata.

Spodobało Ci się?

Zobacz wideo