Karma wraca, czasami bardzo szybko. Przekonał się o tym złodziej, który próbował ukraść paczkę

Mężczyzna chciał ukraść paczkę, która leżała przed drzwiami. Nie spodziewał się, że jego kara za jego wykroczenie przyjdzie tak szybko.

Spodobało Ci się?

Złodziej zaparkował swój samochód przed podjazdem na podwórko. Zostawił włączony silnik, tak żeby móc szybko uciec z miejsca zdarzenia. Wybiegł z pojazdu, zabrał paczkę i pobiegł spowrotem do samochodu. Plan wydawał się być idealny, jednak coś poszło nie tak:

 

Nie dość, że przestraszony złodziej upuścił łup, po który przyjechał, to na dodatek stracił swoją własność. Zdenerwowany właściciel paczki wybiegł za złodziejem, a w akcie desperacji sam zabrał rabusiowi torebkę, która leżała na przednim siedzeniu jego samochodu.

Powiedzenie oko za oko, ząb za ząb w tej historii sprawdziło się doskonale. W tym wypadku mozna mówić o torebce, za paczkę, ale w tym przypadku sprawdziło się doskonale. Spryt mężczyzny zasługuje na pochwałę. Może złodziej wyciagnie z tej przygody jakąś lekcje.

Powiedzenie oko za oko, ząb za ząb w tej historii sprawdziło się doskonale. Spryt mężczyzny zasługuje na pochwałę. Oby tylko złodziej wyciągnął z tej przygody jakąś lekcję.

Zobacz wideo