Między nimi jest ponad 90 lat różnicy. To niezwykłe zdjęcie wzruszylo miliony

Międzypokoleniowe spotkania to szczególne chwile w życiu. Zwłaszcza takie, które z pozoru wydawać się mogą niemożliwe. To zdjęcie 2-dniowej dziewczynki i jej praprababci, która ma 92 lata, przemówiło swoją prostą siłą do milionów internautów.

Na tym rodzinnym zdjęciu została uchwycona niesamowita scena. 92-letnia kobieta została sfotografowana przez swoją prawnuczkę, która w ten sposób udokumentowała jej pierwsze spotkanie z ledwo 2-dniową praprawnuczką. Zdjęcie ma w sobie ogromny ładunek emocjonalny. Pokazuje jak ujmujące potrafią być chwile, które mogą się nigdy więcej nie zdarzyć.

Spodobało Ci się?

View post on imgur.com

Spodobało Ci się?

Zdjęcie zostało opublikowane na koncie użytkownika Fishtails na portalu Reddit. W przeciągu zaledwie 2 dni obejrzało je ponad półtora miliona internautów. Wielu z nich pod postem umiesiciło własne, równie wzruszające wspomnienia rodzinne, takie jak np. to:

Ten post sprawił, że uśmiechnąłem się i zacząłem płakać jednocześnie. Tyle podobnych wspomnień. Niestety, mój dziadek nigdy nie pozna swoich przyszłych wnuków
Zobacz wideo