Marian Kowalski reklamuje nową koszulkę. Uwagę na zdjęciu przyciąga jednak zupełnie coś innego

''Silny człowiek na trudne czasy'', czyli Marian Kowalski, choć nie wygrał wyborów prezydenckich, kontynuuje swoją zawodową karierę jako trener personalny. Na swoim oficjalnym profilu umieścił wczoraj zdjęcie, do którego pozuje u siebie w domu i zachęca do kupna koszulki. Jednak to nie ona przykuwa uwagę najbardziej, a tapeta, na której tle pozuje.

Spodobało Ci się?

Działający aktywnie w polityce od ponad 20 lat Kowalski znany jest ze swoich poglądów politycznych i szczególnego zamiłowania do kulturystyki. Choć ostatnio odszedł z Ruchu Narodowego, nie przestaje dzielić się swoimi poglądami publicznie. Dał im wyraz, zachęcając do kupna koszulki, na której pojawia się hasło ''Stop! Nie dla Islamu w Europie''. Niezależnie od jego wydźwięku, najciekawsze w tej fotografii pozostaje tło, a dokładnie fototapeta markująca regał z książkami . Przyjrzyjcie się uważnie:

Marian Kowalski naprawdę nie pozuje na tle biblioteczki, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Zwrócili na to uwagę użytkownicy internetu komentujący zdjęcie. Niektórzy jednak przyjęli tę wieść z pewnym niedowierzaniem:

KomentarzeKomentarze fot. Trener Personalny Marian Kowalski| Facebook fot. Trener Personalny Marian Kowalski| Facebook

Powody, dla których ktoś woli udawać, że ma w domu książki, zamiast faktycznie je posiadać mogą być różne. Jednym z wytłumaczeń może być to podane przez jednego z producentów takich tapet na stronie internetowej :

Tapeta, z trójwymiarowym efektem wygląda niezwykle realistycznie i optycznie powiększa mieszkanie. Książki na półce, ułożone w zaplanowanym nieładzie tworzą ciepły klimat, dobrze znany ze starych domów.

Zdjęcie, choć w sieci widnieje zaledwie od parunastu godzin, już doczekało się reakcji oburzonych internautów:

Ale tapeta to nie jedyny akcent, który przyciąga uwagę. Pod zajęciem pojawił się jeszcze jeden komentarz, który stanowczo zmienia ton dyskusji:

KomentarzeKomentarze fot. Trener Personalny Marian Kowalski| Facebook fot. Trener Personalny Marian Kowalski| Facebook

Spodobało Ci się?