Ten tata teoretycznie nie uczy swojego syna niczego dobrego. W praktyce jest najlepszym ojcem świata

Ojciec musi nauczyć swoje potomstwo niejednego. Szczególnie istotna jest sztuka przetrwania. Jak się bronić? Jak atakować? Ten malec pokaże wam wszystko!

Spodobało Ci się?

Jamie Baker i jego syn Noah, stali się nie dawno sensacją YouTube. Ich zabawy w zapasy, w klimacie amerykańskiego wrestlingu, stały się nie lada gratką dla widzów. Profesjonalny wrestling jest efektownym, lecz w pełni inscenizowanym sportem, w którym sportowcy to nie lada aktorzy. Podobnie należy spojrzeć na wyczyny Jamie'go i Noah, którzy na ring wybrali miękkie łóżko:

 

Pod nagraniami na YouTube Jamie napisał: "Tak należy radzić sobie z dziećmi". Jednak, gdy widzimy paroletniego Noah w akcji, mamy ochotę powiedzieć, że tak radzą sobie dzieciaki z rodzicami!

 

Pragniemy na początku podkreślić, że przemoc w rodzinie, a szczególnie ta skierowana w stronę dzieci - zawsze jest godna potępienia. Jeśli jednak rodzic umie uczynić z bijatyki niewinną zabawę, to my nie widzimy w tym nic złego. Nasz ulubiony moment zapasów to rzucenie Noah na "stół" z kartonu. A jaki cios zrobił na was największe wrażenie? No i pytanie najważniejsze:

Kto wygrał: Jamie czy Noah? :)

Spodobało Ci się?

Zobacz wideo