Zdjęcie tej dziewczyny stało się złośliwym memem. Oto, jak na to zareagowała

Po tym, jak zdjęcie Ashley stało się hitem sieci, dziewczyna musiała znieść sporo upokorzeń. Na szczęście to jej nie załamało

Spodobało Ci się?

Ashley VanPevenage jest 20-letnią studentką z USA. Na początku roku zaprzyjaźniona wizażystka poprosiła ją, by została jej modelką. Ashley zgodziła się, nie przeczuwając, że niedługo stanie się obiektem kpin setek osób.

Makijaż wyszedł znakomicie. Koleżanka Ashley zrobiła zdjęcia "przed" i "po" i wrzuciła je na Instagram:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @makeupbydreigh 16 Sty, 2015 o 7:08 PST

Jak wiele rzeczy, które trafiły do sieci, fotografia Ashley zaczęła żyć własnym życiem. Pewna studentka z Teksasu wrzuciła ją na Twitter z dość niewinnym i zabawnym komentarzem: "Nie rozumiem, jak ludzie potrafią robić takie rzeczy, a ja nie umiem zakryć korektorem pojedynczego pryszcza na twarzy:

Żart zrobił furorę, szybko podchwyciły go popularne profile na Twitterze. Zdjęcie Ashley widziało coraz więcej osób i zrobiło się nieprzyjemnie. Zaczęto udostępniać je z dużo bardziej złośliwym komentarzem: "Oto dlaczego na pierwszą randkę trzeba zabrać dziewczynę na basen".

Nieznajomi ludzie pisali o Ashley, że "baliby się spotkać ją rano". Niektórzy dawali złote rady: "gdybyś tak mocno się nie malowała, nie miałabyś problemów z cerą".

Wszystkie te komentarze sprawiły, że Ashley zaczęła się wstydzić swojego wyglądu i nie była w stanie wyjść z domu bez makijażu. Na szczęście dziewczynie udało się wyjść z dołka. Nagrała filmik , w którym odcina się wszystkim hejterom.

"Zdałam sobie sprawę, że nie ma się co przejmować opinią innych. Nieważne, co masz na twarzy, ważne kim jesteś. Mam nadzieję, że dzięki temu filmowi dziewczyny, które mają problem z trądzikiem poczują się bardziej pewne siebie" - mówi Ashley na nagraniu. I tak trzymać!

Zobacz wideo