Nauczycielka wskakuje na stół i zdejmuje ubrania. Takiej lekcji biologii uczniowie długo nie zapomną

Debby Heerkens, nauczycielka biologii z Holandii, wpadła na genialny pomysł, dzięki któremu jej uczniowie na pewno zapamiętają ludzką anatomię. Żaden z jej uczniów nie mógł podejrzewać, co czeka całą klasę, kiedy nauczycielka weszła na ławkę i zdjęła bluzę, a potem koszulkę i jeszcze spodnie!

Pod spodem miała na sobie specjalny kostium, na którym widniały bardzo dokładnie przedstawione ludzkie mięśnie i organy wewnętrzne. Na tym jednak niespodzianki się nie skończyły. Potem oczom zaskoczonych dzieciaków ukazał się jeszcze ludzki szkielet. Jak to wyglądało dokładnie możecie zobaczyć sami:

Nauczycielka wpadła na ten odważny pomysł, kiedy zobaczyła dziewczynę w podobnych legginsach. Była nimi zachwycona. Znalazła w sieci odpowiedni kostium i upewniła się, że ważne szczegóły są anatomiczne zgodne. Potem zapytała dyrektora szkoły Groene Hart, czy wyraża zgodę na taki edukacyjny eksperyment. Kiedy dostała zielone światło, nie zostało nic innego jak poprowadzić lekcję.

Zajęcia okazały się na tyle owocne, że szkoła postanowiła umieścić zdjęcia i nagranie w sieci, dzięki czemu możemy zobaczyć na własne oczy, że szkoła wcale nie musi być nudna.

Spodobało Ci się?