Pozwała swojego 12-letniego siostrzeńca, bo za mocno ją przytulił. Sprawa trafiła do sądu

Jennifer Connell ma 54 lata. Postanowiła pozwać swojego 12-letniego siostrzeńca o odszkodowanie w wysokości 127 tysięcy dolarów. Kiedy ją przytulał na powitanie 4 lata temu, wywróciła się i złamała nadgarstek.

Spodobało Ci się?

W trakcie swojego przyjęcia urodzinowego w 2011 roku 8-letni wtedy Sean Tarala zeskoczył z roweru, żeby radośnie przywitać ciocię. Ta upadła na ziemię i złamała sobie nadgarstek.

Ciotka wniosła pozew w 2013 roku. Co gorsza, w 2014 zmarła matka chłopca. Sprawa dopiero teraz została nagłośniona w mediach, których przedstawiciele byli obecni pod sądem w Bridgeport we wtorek, kiedy to odbyła się rozprawa. Z góry uprzedzamy, ława przysięgłych oddaliła pozew i nie zasądziła żadnego odszkodowania.

Pozwany chłopiec stawił się na rozprawie razem z tatą. Ponoć wyglądał na zdezorientowanego całą sprawą. Pozywająca go 127 tysięcy dolarów ciotka zeznała, że bardzo kocha chłopca . Choć nie narzekała, kiedy doszło do wypadku, to standard jej życia znacząco się pogorszył na skutek urazu. Powody? Manhattan , na którym mieszka jest bardzo zatłoczony . W dodatku, jak podaje The Guardian , opowiadając o codziennych trudnościach przedstawiła taki argument:

I was at a party recently, and it was difficult to hold my hors d'oeuvre plate - Byłam ostatnio na przyjęciu i trudno było mi utrzymać talerz przystawek.

Nie dziwimy się, że rozprawa trwała tylko 25 minut.

Spodobało Ci się?