Od miesięcy siedziała smutna w pokoju. Kiedy odwiedził ją specjalny gość, płakali wszyscy

11- tygodniowa suczka wywołał uśmiech na twarzy schorowanej pacjentki. To zdarzenie było na tyle zaskakujące, że wzruszył się nawet personel domu opieki.

Spodobało Ci się?

Policjanci z Kingston, w Londynie przyjechali do domu opieki, żeby opowiedzieć jego pensjonariuszom o tym, jak zapobiegać przestępstwom. Funkcjonariusze zabrali ze sobą pięć psów policyjnych, które całkiem niespodziewanie stały się główną atrakcją wieczoru. Mieszkańcy ośrodka byli pod wrażeniem tych dzielnych zwierzaków.

Niestety, ze względów zdrowotnych, nie wszyscy byli w stanie dotrzeć na spotkanie. Kiedy dowiedział się o tym sierżant Marshall, postanowił odwiedzić te osoby w ich pokojach. Na spotkanie wziął ze sobą 11-tygodniową suczkę Daisy.

Funkcjonariusz odwiedził Muriel, kobietę która od kilku miesięcy mieszkała w domu opieki. Pielęgniarka, która się nią opiekowała, przyznała że jest bardzo spokojną pacjentką, która nie pokazuje zbyt wielu emocji.

Dlatego właśnie tak niespodziewana była reakcja Muriel kiedy suczka wskoczyła na jej łóżko. Staruszka uśmiechnęła się tak szczerze, jak jeszcze nigdy od kiedy przebywała w domu opieki. Jej reakcja wywołała łzy wzruszenia nawet wśród personelu ośrodka.

murielmuriel Facebook.com/ Kingston Police Facebook.com/ Kingston Police

murielmuriel Facebook.com/ Kingston Police Facebook.com/ Kingston Police

Ta historia poruszyła też policjant, na którym reakcja Pani Muriel zrobiła ogromne wrażenie:

''To był ogromny przywilej móc zobaczyć reakcję Muriel (...)to było wspaniałe wydarzenie, które będę pamiętał do końca swojego życia''

Ta historia tez na nas zrobiła też ogromne wrażenie. Wspaniale, że policjanci nie tylko zajmują się łapaniem bandytów, ale także starają się być blisko obywateli.

Spodobało Ci się?