Mówi mamie z demencją, że zmieniła płeć. Za każdym razem spotyka się z taką samą reakcją

Tina Healy ogłosiła swój coming out przyjaciołom i rodzinie. Podobnie jak każdy w tej sytuacji nie była pewna ich reakcji i miała ogromne obawy. Wystarczająco już trudną historię skomplikował fakt, że jej matka choruje na demencję. Tina za każdym razem musi jej przypominać kim jest. Reakcja mamy zawsze jest tak samo wzruszająca.

Spodobało Ci się?

Rodzina Tiny nie wyróżniała się niczym szczególnym spośród amerykańskich rodzin. Składała się z mamy, taty i czwórki dzieci. Jednak 3,5 roku temu, w dniu 50. urodzin, ojciec rodziny ujawnił swoją najskrytszą tajemnicę i przestał ukrywać swoją prawdziwą naturę.

Tina obawiała się reakcji rodziny i znajomych z pracy. Najbliżsi zaakceptowali ją taką, jaka jest. Tina stanęła jednak przed kolejnym wyzwaniem. O swoim wyborze musiała poinformować chorą na demencję matkę. Krewni nie byli pewni, czy taka informacja nie wpłynie źle na jej stan zdrowia. Tina postanowiła zaryzykować i ujawnić się przed swoją mamą:

''Mam piękną, nową córkę'' - tak zareagowała schorowana kobieta, kiedy usłyszała co ma do przekazania jej dziecko. ''Chodź, kochanie'' - przytuliła ją mocno i obie się popłakały.

Ze względu na chorobę mamy, Tina za każdym razem kiedy ją odwiedza przypomina jej kim jest. To co jest naprawdę ujmujące i piękne w tej historii, to że mama za każdym razem reaguje dokładnie tak samo, z empatią i miłością akceptuje wybór swojego dziecka. matka z transseksualistkąmatka z transseksualistką Facebook.com/ 7.30 Facebook.com/ 7.30

transseksualistka z matkatransseksualistka z matka Facebook.com/ 7.30 Facebook.com/ 7.30

Ta historia świadczy o prawdziwej miłości matki do dziecka. Nieudawanej i bezwarunkowej, takiej której każdy chciałby doświadczyć.

Zobacz wideo