Upił się i kupił bilet do Brazylii. Okazało się, że to była najlepsza decyzja w jego życiu

Jamie Ather spędził szaloną noc na imprezie w klubie w Glasgow. Kiedy się obudził, okazało się, że bardzo, bardzo pijany kupił bilet na lot do Brazylii i zupełnie o tym zapomniał.

Spodobało Ci się?

Jamie zdziwił się, bo nigdy w życiu nie myślał o wycieczce do Ameryki Południowej, a co dopiero w pojedynkę. A jednak, okazało się, że niesiony porywem imprezy zamówił i zapłacił za lot z Glasgow do Brazylii za 520 funtów, czyli ponad 3000 złotych . Co więcej, pijany Jamie postanowił spędzić tam aż 3 tygodnie.

Już trzeźwy, przyznał, że tego się zupełnie po sobie nie spodziewał. Młody pan Ather chciał zwrócić bilet, ale okazało się, że zdecydował się na to za późno i nie dostanie zwrotu pieniędzy. Nie pozostawało nic innego, jak tylko pojechać.

Jak Jamie sam przyznaje, to była najlepsza decyzja w jego życiu. Choć był bardzo zestresowany samotną podróżą na drugi koniec świata, bawił się tak jak nigdy wcześniej.

#sevenwonders #riodejaneiro #christredeemer #armpittickle #hedidntlaugh #bucketlist ??????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @jamiea1112 8 Paź, 2015 o 2:48 PDT

Nie tylko imprezował na słynnej plaży Copacabana w Rio - choć już tylko tego można mu pozazdrościć - ale i zwiedził całe miasto.

#pedradagavea #brasil #backpacking #southamerica #trekking #terrified #bucketlist #beautiful #diedalittle ????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @jamiea1112 23 Paź, 2015 o 9:45 PDT

Odwiedził też Peru i odbył górską wędrówkę połączoną ze zwiedzaniem Machu Picchu.

Slightly overwhelmed! #Peru #incatrail #MachuPicchu #backpacking #southamerica #wondersoftheworld #bucketlist ????????

Film zamieszczony przez użytkownika @jamiea1112 14 Paź, 2015 o 5:54 PDT

Na dodatek do tego wszystkiego pojechał również do sanktuarium leniwców w stanie Bahia w środkowowschodniej części kraju. Jak sam przyznaje - ta części wycieczki podobała mu się najbardziej.

#sloth #cuddles #life #southamerica #travels #bahia #brasil ????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @jamiea1112 20 Paź, 2015 o 3:07 PDT

Poza niezapomnianymi wrażeniami, ta podróż dodała mu również mnóstwo pewności siebie - ostatecznie spędził sam 3 tygodnie tak daleko od domu. Kto by pomyślał, że zwykły imprezowy wybryk może mieć tyle korzyści?

Spodobało Ci się?