Wybory Miss Polski Wielkopolski 2015 przejdą do historii. Wszystko za sprawą tego występu

''To będzie niesamowity show, uwierzcie mi, przygotujcie się na niesamowity show, takiego jakiego jeszcze wcześniej nie widzieliście''. Po tym występie już nic nie będzie takie samo.

Spodobało Ci się?

Wybory Miss potrafią wzbudzić skrajne emocje. Zazwyczaj też to na kandydatkach internauci nie pozostawiają suchej nitki. Tym razem było inaczej. W trakcie wyborów Miss Polski Wielkopolski to jeden z organizatorów, a jednocześnie główny sponsor konkursu, Sławomir Stopczyk, znany jako boski Diego , nie pozwolił o sobie zapomnieć. Jedyne co możemy zrobić, to Was ostrzec. Jego występ Was zmieni. Poczekajcie do drugiej piosenki, naprawdę warto:

 

Podziwiamy, naprawdę podziwiamy. W tym występie było wszystko. Chwytliwa muzyka, wartki tekst, wykorzystanie elementów scenografii, no i ten układ choreograficzny! Przypomnijmy sobie jeszcze raz kroki boskiego Diego: I jeszcze raz... Ktokolwiek po zapowiedzi prowadzących spodziewał się prawdziwego show, na pewno nie był zawiedziony. Jedyne czego NAPRAWDĘ możemy pozazdrościć to dystansu do siebie, ogromnego dystansu. Strach pomyśleć co by było, gdyby Boski Diego naprawdę włączył mikrofon.

A na koniec mamy dla Was specjalną zabawę!