Niewidoma suczka zostaje porzucona po urodzeniu szczeniaków. Przerażona kuli się na ławce w parku...

Jak można być tak okrutnym?

Spodobało Ci się?

Kiedy w zeszłym miesiącu pracownicy organizacji pomocy zwierzątom w Santa Barbara (Kalifornia, USA) zostali wezwani do parku, im oczom ukazał się rozdzierający serce widok.

3-letnia niewidoma suczka pitbulla - Poly, porzucona przez nieznanego właściciela, kuliła się ze strachu na ławce. Od razu widać było, że niedawno została mamą. Kiedy została zabrana do schroniska i przebadana, okazało się też, że ma wrodzone problemy ze skórą i z sercem.

Niestety, wolontariuszom nie udało się znaleźć nigdzie szczeniaków biednej Poly. Wszystkich jej nowych opiekunów bardzo to martwi - młode najprawdopodobniej cierpią na te same problemy zdrowotne, co ich mama. Bez fachowej pomocy może być z nimi bardzo krucho.

Dzięki pomocy ludzi, których brutalna historia Poly poruszyła, na jej leczenie udało się zebrać ponad 3000 dolarów. Teraz suczka jest pod fachową opieką. Dostała leki na serce, które widcznie jej pomagają. Po wizycie u okulisty okazało się, że prawdopodobnie pies nie widział już od urodzenia. Tymczasem trafiła do domu tymczasowego, gdzie czeka na nowych właścicieli.

Z tego, co widać, ten kochany piesek wreszcie otrzymuje tyle miłości, na ile zasługuje!

Spodobało Ci się?

Spodobała ci się ta historia? Zostań z nami i rozwiąż QUIZ!

quizquiz quiz