Bardziej wzruszającego ogłoszenia o adopcji nie widzieliśmy. Uratowała 2 mioty kociąt i została sama

Kotka Śnieżka straciła wszystkie swoje dzieci i ocaliła 2 mioty osieroconych kociąt przed pewną śmiercią. Dziś, nikomu już niepotrzebna, została sama i szuka kochającego domu.

Spodobało Ci się?

OTOZ Animals umieściło dziś na swoim profilu najsmutniejsze ogłoszenie o adopcji, jakie kiedykolwiek czytaliśmy. Jego bohaterką jest biała kotka Śnieżka, zwierzak ''o najsmutniejszych oczach '', w których ''pełno bólu i tęsknoty ''.

Śnieżka to nasza biurowa bohaterka o najsmutniejszych oczach. Pełno w nich bólu i tęsknoty. Była bezdomna jak inne koty. Jedna z wielu szwendających się po ulicach. Więc co ją wyróżnia oprócz białego futra? I cierpienia w tym kocim spojrzeniu?

Jej historia jest głęboko poruszająca. Naprawdę trudno jest się nie wzruszyć czytając tekst opowiadający jej losy:

Ta kotka straciła swoje dzieci. Chwile później uratowała i wykarmiła dwa osierocone mioty. Taka kocia "Matka Polka", która otoczyła opieką najbardziej bezbronne i opuszczone. Dzielnie walczyła o każdego zdrowie. I zwyciężyła. Wszystkie kociaki dzięki niej przeżyły, dorosły i znalazły nowe domy. A ona została niepotrzebna już nikomu. Bez człowieka, dotyku i domu... bez rodziny.

Jej opiekunowie ze schroniska chcieliby, żeby teraz to nią ktoś się zajął, tak jak na to zasługuje. Na pewno będzie umiała to docenić. Opis jej charakteru nie zostawia najmniejszych wątpliwości:

Śnieżka nieśmiało podchodzi do człowieka. Kiedy ktoś ją lekko dotyka zabawnie podskakuje i wzdryga jakby nigdy nie była głaskana. Jest z tych spokojnych, niewadzących nikomu. Cicha, śpiąca jak pies na podłodze. Przemyka niezauważalnie wśród innych kotów. Psy ignoruje, ludzi nieśmiało mija.

My również zastanawiamy się:

Czy los się do Śnieżki odwróci i znajdzie jej dom na resztę kocich dni? Czy za jej bohaterską walkę dostanie nagrodę, którą będzie własny kąt? Wszyscy o to prosimy.

Śnieżka i inne zwierzęta ze schroniska bardzo, bardzo potrzebują pomocy. Z całą pewnością nie są winne swojego smutnego losu. Dlatego udostępniajcie informacje o adopcji kotki. Być może wśród Waszych znajomych znajdzie się jej nowy, kochający i troskliwy opiekun. Więcej informacji można uzyskać tutaj:

Kontakt w sprawie adopcji: biuro@otoz.pl tel. (58) 550-43-73

Śnieżka czeka na pomoc!