Nigdy wcześniej Barbie nie była reklamowana w ten sposób. To pierwszy taki przypadek w historii

Najnowsza reklama Barbie podbija przebojem sieć. Jednak w tym spocie to nie lalka jest główną bohaterką. I bynajmniej nie chodzi o fakt współpracy Mattel z Moschino. Po raz pierwszy wystąpił w niej CHŁOPIEC.

Spodobało Ci się?

Reklama już od pierwszej sekundy przykuwa uwagę. Przyzwyczajeni do różowych kolorów i uśmiechniętych dziewczynek, możemy być nieco zaskoczeni, że ta najnowsza, nie morduje oczu feerią różowych barw, kwiatków i słoneczek. Jednak nie to tak zainteresowało ponad 2 miliony osób, które już zdążyły obejrzeć spot reklamowy:

 

W najnowszej reklamie Barbie po raz pierwszy od 56 lat wystąpił chłopiec. Co więcej, okazuje się, że ten młody człowiek jest miniaturowym sobowtórem dyrektora kreatywnego Moschino, Jeremiego Scotta.

Lalka, którą reklamuje to oczywiście ''Moschino Barbie'', która powstała w wyniku współpracy między firmą Mattel, a włoskim domem mody. Choć nie jest to zabawka, którą może mieć każde dziecko, to wyprzedała się na pniu. Według portalu Vogue.com jej cena na eBayu to prawie 800$. Co więcej, nie tylko Barbie może nosić kreacje widoczne na spocie. Moschino wypuściło również jej kolekcję w ''dorosłych'' rozmiarach.

Chłopiec z blond irokezem bawi się lalką z dwiema innymi dziewczynkami. Doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Podaje lalce torebkę, odbiera jej telefon. Zwyczajna sprawa. Wielu ludzi jest tym faktem zachwyconych.

#Repost @misswhirlwind ... For the first time ever in @barbie's illustrious 56-year career, a little boy was featured in the ad raving about the new @moschino doll. ???????? See it on misswhirlwind.com. #ItsMoschinoBarbie @barbiestyle @taylorgregory_

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Moschino (@moschino) 17 Lis, 2015 o 7:44 PST

Firmy Mattel i Moschino w końcu pokazały to, o czym wiedzą wszyscy, ale dziwnym trafem nie mówią o tym na głos. Otóż tak, chłopcy też bawią się lalkami. I nie ma w tym zupełnie nic dziwnego ani złego.

Pamiętasz jakie zabawy królowały na podwórku za młodu? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z dzieciństwa: