To pierwszy taki przypadek od 1969 roku. Narodziny tych pięcioraczków zszokowały lekarzy

Ta historia to dowód na to, że nie można się poddawać.

Adam i Danielle długo starali się o dziecko. Przez kilka lat próbowali różnych metod leczenia, jednak bezskutecznie. W końcu zdecydowali się po prostu czekać, aż nadejdzie dla nich odpowiedni moment. Wierzyli, że jeszcze mają szanse, ale nie mieli już ani sił, ani środków na leczenie. Wtedy wydarzyło się to, na co tyle czekali.

Okazało się, że Danielle jest w ciąży. 9 miesięcy później na świat przyszła ich córeczka Blayke. Po kilku latach para stwierdziła, że to dobry moment, by jeszcze powiększyć rodzinę. Tym razem Danielle bardzo szybko udało się zrealizować ten plan. Kiedy udała się na badania, lekarze byli zszokowani. Długo nie podawali jej diagnozy, by upewnić się w stu procentach, że jest słuszna.

Okazało się, że spodziewa się... pięciorga dzieci! Nie mogła w to uwierzyć. Od lekarzy dowiedziała się, że to 4 dziewczynki i jeden chłopiec. Była pełna obaw, ale też bardzo szczęśliwa.

Ciąża była dla jej organizmu bardzo dużym obciążeniem, ale pomimo trudności, na świat przyszło pięcioro zdrowych dzieci. Dla rodziny to nie był koniec niespodzianek, bo okazało się, że wszystkie to dziewczynki. Lekarze powiedzieli im, że takiego przypadku w USA jeszcze nie było, a na świecie pięcioraczki jednej płci przyszły na świat ponad 50 lat temu.

Dzieci rozwijają się zdrowo i wzbudzają wielkie zainteresowanie. I choć opieka nad nimi to wielkie wyzwanie, to Olivia Marie, Ava Lane, Hazel Grace, Parker Kate i Riley Paige to cudowne szczęście dla całej rodziny.

Czasem trudno porozumieć się z dziećmi. Sprawdź, czy dogadzasz się z 15-latkiem w naszym specjalnym quizie: