Opublikował zdjęcie 7-letniego synka na Facebooku. Gdy zobaczyliśmy je w całości, mieliśmy łzy w oczach

7- letni Carter cierpi na wrodzoną wadę serca. Operacje, które przeszedł, zostawiły na jego ciele wiele śladów. Kochający ojciec postanowił pomóc chłopcu, pogodzić się z tą sytuacją.

Spodobało Ci się?

Carter Gentle cierpi na wrodzoną niewydolność serca. Młody chłopiec przeszedł wiele operacji, które pozostawiły na jego ciele trwałe ślady w postaci blizn. Po dwunastej Carter zaczął się bać, że ludzie będą uważać go za potwora.

Po zdjęciu bandaży przez długi czas płakał. Rodzice powiedzieli mu, że blizny są piękne i będzie wyglądał dzięki nim jak superbohater. Na potwierdzenie, jego ojciec Mark wrzucił zdjęcia chłopca na Facebooka. Liczył, że kilkoro znajomych polubi je, by pocieszyć chłopca.

Rzeczywistość przeszła jedna najśmielsze oczekiwania bliskich chłopca. Fotografia szybko rozprzestrzeniła się w sieci, zbierając oszałamiającą liczbę półtora miliona polubień. Carter będzie musiał przejść jeszcze kilka operacji, ale teraz na pewno będzie miał więcej pewności siebie i w przyszłości będzie prezentował swoje blizny z dumą.

Zobacz wideo