Dzieci wieszają swoje kurtki na ulicy. ZWARIOWAŁY? Nie, mają jeden ważny powód

Dla każdego dziecka dzień jego urodzin jest najważniejszy. Nic w tym, dziwnego. Dzieciaki dostają tort, prezenty i wszystko kręci się wokół nich. Pewna mama chciała, żeby jej córka zapamiętała z tego dnia znacznie więcej niż tylko prezenty.

Spodobało Ci się?

Mama małej dziewczynki bardzo chciała, żeby jej córka nie tylko potrafiła przyjmować prezenty, ale też umiała je dawać. Zaproponowała dziewczynce i jej przyjaciółkom trochę inną formę spędzenia urodzin. Przeszukała wszystkie domowe szafy i wyciągnęła z nich niepotrzebne ubrania, z których członkowie rodziny już wyrośli. Rozdała kurtki dziewczynkom, a te ruszyły na ulice jednego z kanadyjskich miast:

Dziewczynki obwiązywały słupy energetyczne i latarnie zimowymi kurtkami. Zostawiały przy nich metki, na których napisały:

''Nie jestem zgubiona. Jeżeli utknąłeś w mrozie na dworze, proszę weź mnie ze sobą. Będzie Ci cieplej''

W ten sposób dzieci chciały pomóc bezdomny, którzy nadchodząca zimę, będą musieli spędzić bez dachu nad głową.

To naprawdę fantastyczne, w jaki sposób ta mama przekazała swojej córce naprawdę ważną życiową lekcję. Mamy nadzieję, że dalej będzie wychowywała swoją córkę w ten sposób. Jesteśmy pod wrażeniem i czekamy z niecierpliwością, aż usłyszymy o jej kolejnym genialnym pomyśle.

Podobała Wam się ta historia? Zobaczcie, czy jest w Was coś z dziecka. Sprawdźcie się w quizie o grach i zabawach z dzieciństwa