Pogodynka znalazła sukienkę w okazyjnej cenie. Pochwaliła się nią na Facebooku...

Pogodynki w Stanach Zjednoczonych oszalały na punkcie jednej sukienki. Ponad 50 z nich kupiło w sklepie internetowym ten sam wzór i poprowadziło w niej swój program.

Spodobało Ci się?

Ubiór prezenterki pogody nie jest w cale tak łatwo skompletować. Sukienki muszą mieć określony krój, kolor, a nawet długość rękawów. Kiedy przychodzi zmierzyć się z obostrzeniami, wybór w sklepach staje się bardzo ograniczony. Dlatego, żeby jakoś pomóc sobie w ''wyławianiu'' ze sklepów najlepszych okazji, prezenterki utworzyły grupę na Facebooku. Dzielą się w niej między innymi informacjami dotyczącymi mody.

Około miesiąc temu jedna z prezenterek podzieliła się z koleżankami ofertą, którą znalazła. Sukienka nie dość, że spełniała wszystkie standardy telewizyjne, to jeszcze można ją było dostać w okazyjnej cenie: Amazon.com

Amazon.com

Większość członkiń tej Facebookowej grupy długo nie czekało i zamówiło sobie przynajmniej jedną taką sukienkę. Kobiety chciały podzielić się ze swoimi koleżankami, jak wyglądają w nowym zakupie i umieszczały swoje zdjęcie w TEJ sukience na stronie wspólnej grupy:

Było ich na tyle dużo, że jedna z pogodynek zrobiła z nich kolaż, efekt? Proszę bardzo:

Link to the dress: http://www.amazon.com/gp/product/B0142M5M72?ie=UTF8&camp=1789&creativeASIN=B0142M5M72&linkCode=xm2&tag=meteojennimye-20

Jak twierdzi jedna z autorek kolażu, sukienki, które ze względu na kolor są najlepsze dla prezenterek, będą dostępne w sklepie dopiero po świętach. Jeżeli macie ochotę, możecie kupić sobie zieloną, jeszcze jest dostępna.

Wychodzi na to, że jeżeli ktokolwiek marzy o karierze prezenterki pogody musi nie tylko wiedzieć, gdzie tworzą się monsuny, ale też do jakiej grupy na Facebooku się dopisać. Bez pomocy koleżanek, może być bardzo trudno.

Zobacz wideo