4 pielęgniarki ustawiają się w szeregu z chorą pacjentką. Wtedy wszystkie zaczynają robić TO!

Dzięki tym kobietom pokonanie ciężkiego nowotworu stało się łatwiejsze...

Spodobało Ci się?

W październiku 2011 roku u Megan Kowalewski zdiagnozowano chłoniaka. Kiedy na swojej szyi znalazła guza, od razu udała się do lekarza. Diagnoza była dramatyczna. Natychmiastowo rozpoczęła leczenie. Już na wiosnę, wszystkie wyniki jej badań były prawidłowe.

Niestety, miesiąc później choroba wróciła w znacznie gorszej formie. Potrzebna była kolejna, bardziej intensywna chemioterapia. Megan nie poddawała się, nie przestała wierzyć, że wróci do zdrowia.

Nawet kiedy przez tydzień cierpiała z powodu nudności i nie mogła nic jeść, kiedy nie mogła się poruszać, pójść sama do toalety, ani przez chwilę nie załamała się. Kiedy miała odrobinę sił, by na czymś się skupić, planowała swój ślub. To dodawało jej sił, marzenia pozwalały jej znieść ból towarzyszący chorobie.

Chciała dodać otuchy innym cierpiącym i przekazać im trochę swojej energii, więc wpadła na pewien pomysł. Wraz z 4 pielęgniarkami i innymi pacjentami nagrała teledysk do piosenki "Stronger" Kelly Clarkson. Efekt jest po prostu niesamowity... Mają w sobie tyle radości i optymizmu. Ten teledysk naprawdę ma moc!

 

Po półtora roku walki, Megan pokonała raka. Wciąż istnieje ryzyko, że może wrócić, ale stara się o tym nie myśleć. Jej optymizm pomógł jej przetrwać najgorsze chwile, a dzieląc się nim, chce pomóc innym. Przypomina, że największą siłę mamy w sobie.

Zobacz wideo