Mama przychodzi do pracy z 2-miesięcznym dzieckiem. Pewnego dnia dostaje od szefa list...

Ashley jest mamą czwórki dzieci.

Spodobało Ci się?

Wydatki przy takiej gromadce są ogromne, dlatego bardzo szybko musiała wrócić do pracy. Miała możliwość zabierania ze sobą swojego 2-miesięcznego maleństwa, dlatego choć wolałaby opiekować się maleństwem w domu, pracowała razem z nim.

Niezwykle.plNiezwykle.pl YouTube/Fox4News YouTube/Fox4News

Martwiła się nadchodzącym Świętem Dziękczynienia, bo przerastały ją wydatki z nim związane. Myśl o tym, że nie może dać dzieciom wszystkiego co najlepsze, była przytłaczająca. Tęskniła też za swoim najstarszym synem, który mieszkał daleko.

Jej szef widział, jak bardzo się stara radzić sobie z życiowymi trudnościami. Ostatniego dnia przed świętami postanowił sprawić jej wyjątkowy prezent. Wręczył jej kopertę z listem i pieniędzmi. Ashley była wzruszona. Szef w liście dziękował jej za zaangażowanie i świetnie wykonywaną pracę.

Dzięki pieniądzom, które dostała, naprawiła swój samochód, zrobiła świąteczne zakupy i sprawiła swoim dzieciom niesamowite, radosne święta. Kiedy widziała radość w ich oczach, była jeszcze bardziej wdzięczna swojemu szefowi, który został ich najlepszym mikołajem. Dla niego to był mały gest, ale pokazał jego wielkie serce. Oby Ashley i jej rodzina spotkali na swojej drodze samych tak dobrych ludzi.

Zobacz wideo