Modowe inspiracje Beaty Szydło. Już wiemy, skąd je czerpie

Szefowa rządu - czy tego chce, czy nie - wyznacza modowe trendy. Kolorowe żakiety, broszka w klapie... Zaraz zaraz, gdzieś to już kiedyś widzieliśmy!

Spodobało Ci się?

Przed bacznym spojrzeniem internautów nic się nie ukryje - tym razem odkryli pilnie strzeżoną tajemnicę stylistów Beaty Szydło. Jedno trzeba im przyznać: wzorce czerpią od najlepszych z najlepszych.

Jak myślicie, Stefania Forrester byłaby dumna ze swojej naśladowczyni? A raczej naśladowczyń - na szczycie UE niemal identycznie jak Beata Szydło wyglądała... kanclerz Niemiec Angela Merkel.

Modowe spięcie na Szczycie Unii Europejskiej [MEMY] >>>

Beata Szydło pojechała na swój pierwszy unijny szczyt do Brukseli. Choć spotkanie dotyczyło porozumienia w sprawie kryzysu migracyjnego, to jednak uwadze internautów nie umknął drobny, ale całkiem zabawny szczegół. Polska premier i niemiecka kanclerz przez przypadek miały zaskakująco podobne kreacjeBeata Szydło pojechała na swój pierwszy unijny szczyt do Brukseli. Choć spotkanie dotyczyło porozumienia w sprawie kryzysu migracyjnego, to jednak uwadze internautów nie umknął drobny, ale całkiem zabawny szczegół. Polska premier i niemiecka kanclerz przez przypadek miały zaskakująco podobne kreacje fot. Hipsterski Maoizm | Facebook fot. Hipsterski Maoizm | Facebook

TEN SAM STRÓJ TO JESZCZE NIE TAKA STRASZNA ZBRODNIA NA PROTOKOLE, MOŻNA ZROBIĆ GORSZE RZECZY. SPRAWDŹ, JAK DASZ SOBIE RADĘ NA KOLACJI U AMBASADORA: